IONTOVÁ DETOXIKACE

   

 

Důvody k detoxikaci
         Zdraví lidského těla závisí na jeho rovnováze (energetické, biochemické, elektrické). Vlivem znečištění životního prostředí a kontinuálního vývoje nových, pro tělo nepřirozených látek, dochází k usazovaní těchto zplodin (toxinů) v buňkách. Část těchto toxinů tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, rezidua pesticidů, karcinogenní látky a další škodlivé látky nahromaděné ve vašem těle ze znečištěné vody, atmosféry a stravy. Tělo je navíc oslabeno nevhodnou stravou, která nedodává buňkám dostatek důležitých živin. Buňky hromadí nevyloučené toxiny a postupně se mění vlastnosti buněčné membrány, která není schopna správně propouštět látky dovnitř a ven. Toxiny tak narušují normální chod organismu a vytvářejí příhodné prostředí pro rozvoj různých nemocí, alergií a nesprávných reakcí imunitního systému, tomu všemu můžete nyní zabránit s naším přístrojem Detoxikace organismu JETT-817.

Jak funguje iontové čištění
     Ve vaničce přístroje Detoxikace organismu JETT-817 je uložená soustava elektrod, která umožňuje proudění slabého elektrického proudu ve vodě. Tento elektrický proud způsobuje rozpad solných a vodných molekul na ionty (odborně nazýváno elektrolýza). Tyto ionty kolem sebe vytvářejí slabé elektro-magnetické pole (neboli bio-energii) a toto pole se pomocí iontů dostává přes chodidla do celého těla a navrací buňkám jejich přirozený potenciál. (Rozdíl mezi potenciálem uvnitř buňky a v jejím okolí vyjadřuje membránové napětí buňky.) Když klesá elektrický potenciál, klesá i propustnost buněčné membrány pro odpadní i výživné látky, tedy látky, které přichází do styku s buněčnou membránou.

Uvolněte organismus
         Při iontové detoxikaci dochází k postupnému odstranění toxinů z těla na základě stimulace buněk elektromagnetickým polem (bio-energie). Tělní tekutiny přijímají bio-energii iontů ve vaničce přes chodidla a přenášejí ji k jednotlivým buňkám. Ty pak dokážou daleko snáze vyplavovat nahromaděné toxiny a nežádoucí metabolity a zároveň efektivněji přijímat živiny. Jedná se o velmi účinný způsob, jak se zbavit toxinů – nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle umístěny. Proces iontového čištění stimuluje všechny buňky těla k intenzivnější látkové výměně tím, že obnoví jejich energetickou rovnováhu (elektrický potenciál buňky a její membrány).Důležitým aspektem iontové detoxikace je také schopnost stimulovat elektro-magnetickým polem reflexní body na chodidlech a uvolňovat bloky energie v meridiánech. Dlouhodobé výsledky iontové detoxikace závisí i na celkovém zdravotním stavu uživatele, jeho dalších zdravotních obtížích a jeho ochotě změnit svůj celkový životní styl (stravovací návyky, dostatek pohybu, redukce stresu apod.).
 

  

 

 

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

ODKAZY NA ZAJÍMAVÉ STRÁNKY :
  • pro čtení některých mých dokumentů potřebujete:

PORTÁL PRO MASÉRY

 

PROVOZNÍ ŘÁD
                                                                     
Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému
serveru zašlete na adresu :mira.benes2@seznam.cz Copyright ©2010 ,WELLNESS STUDIO VITE
 
Naposledy změněno: 13. 07. 2010